گواهینامه SSL

گواهینامه SSL


SSL Certificate

گواهینامه دیجیتال SSL

افراد و سازمان‌ها روزانه اطلاعات زیادی را از طریق اینترنت ارسال و دریافت می‌کنند. برخی از این اطلاعات مانند اخبار یا نوشته‌های یک وبلاگ‌نویس، از لحاظ امنیت کاربر یا سازمان چندان حساس نیست، اما اطلاعاتی مانند ایمیل‌ها، اطلاعات حساب‌های بانکی، رمزهای عبور، و… وجود دارند که قطعاً مایل نیستیم در اختیار دیگران قرار بگیرد.

مثلاً اگر درگاه پرداخت یک بانک برای خرید اینترنتی رمز عبور مشتریان را دریافت می‌کند و فاقد پروتکل امنیتی باشد ممکن است اطلاعات ورود به حساب مشتری در انتقال میان سرورها دزدیده شود. این مطلب در مورد همه‌ی سایت‌هایی که اطلاعات خصوصی کاربران را نگه‌داری می‌کنند صادق است.

زمانی که اطلاعات را در مرورگر وارد می‌کنیم، اطلاعات بین کامپیوتر ما (Client) و کامپیوتری که سایت روی آن قرار دارد (Server) مبادله می‌شوند. باید به طریقی ارتباط بین کلاینت و سرور را امن کنیم. این کار با رمزگذاری اطلاعات انجام می‌شود. در این صورت حتی اگر افراد خراب‌کار به آن دست‌رس پیدا کردند با مانع شکستن رمز روبه‌رو می‌شوند و نمی‌توانند از محتوای آن اطلاع پیدا کنند.

یکی از روش‌های متداول رمزگذاری اینترنتی استفاده از پروتکل Secure Sockets Layer) SSL) است. پروتکل SSL یا «لایه‌ی سوکت‌های امن» برای امن کردن پروتکل‌های غیرامن اینترنت استفاده می‌شود. SSL به کمک الگوریتم‌های رمزنگاری داده‌هایی را که قرار است از یک کانال ارتباطی غیرامن -یعنی بستر اینترنت- بگذرد برای هکرها ناخوانا می‌سازد تا محرمانه ماندن داده‌ها تضمین شود. SSL عموماً برای محافظت از ارتباطات میان مرورگرهای وب و سرورهای وب به کار می‌رود. اما استفاده از آن برای ارتباطات سرور به سرور و برنامه‌های کاربردی تحت وب در حال گسترش است.

گواهینامه SSL ارایه شده، گواهینامه RapidSSL صادره از شرکت معتبر GeoTrust به عنوان یکی از بزرگترین ارایه دهندگان گواهینامه SSL در جهان است.


شرایط صدور گواهینامه SSL 
مشخصات Whois دامنه باید کامل، صحیح و با مشخصات غیر ایرانی باشد. 
گواهینامه های RapidSSL قابل ارایه بر روی دامنه های ir. یا دامنه هایی که در آنها عبارت "iran" وجود دارد نیست. 
تایید یا رد گواهینامه های ارایه شده بر عهده شرکت GeoTrust می باشد. (در صورت رد درخواست صدور گواهینامه، مبلغ پرداختی بطور کامل به شما بازگشت داده خواهد شد) سرور میزبان دامنه مورد نظر لازم است قابلیت دریافت ایمیل جهت تایید مالکیت دامنه داشته باشد.
نیاز به مشاوره دارید؟!      با ما تماس بگیرید ! :)تگ ها :  ارائه گواهینامه SSL گواهینامه امنیتی SSL
برای دریافت مشاوره و سفارش با ما تماس بگیرید
0218601934102186026251

بیمه البرز شرکت رنگسازی ایران شرکت اطلس خودرو شرکت فولاد یزد دانشکده علوم پزشکی