سرور اختصاصی

سرور اختصاصی


Dedicated Server

اجاره سرور اختصاصی

در صورتی که حتی سرور مجازی نیز پاسخگوی نیاز های شما نیست یا نیاز به امنیت بسیار زیاد و یا نصب و مدیریت برنامه های اختصاصی برای وب سایت خود دارید، تهیه یک سرور اختصاصی(Dedicated Server) الزامی است.
شرکت طراحی پرتو با بهره گیری از تجربه چندین ساله خود در امر خدمات میزبانی وب (هاست)، نگهداری زیرساختهای ارتباطی، نگهداری سخت افزاری سرور ها، نگهداری و رفع مشکلات سیستم عامل ها(Windows, Linux/UNIX)، نگهداری برنامه های تحت وب ،نگهداری از سرور های پست الکترونیک (email)، مقابله با تهدیدات امنیتی سرور ها و طرح ریزی طرح های حفاظتی، پشتیبانی نرم افزارهای کنترل پنل (به ویژه پلسک Plesk و ویرچوزو Virtuozzo)، اقدام به ارائه خدمات سرور اختصاصی نموده است.

شرکت طراحی پرتو زیرساختهای مورد نیاز ارائه خدمات سرور های اختصاصی را از دیتاسنتر های داخل کشور تامین نموده است. حضور این شرکت در دیتاسنتر های داخل کشور، مزایای زیادی را برای مشتریان، فراهم کرده است که از آن جمله می توان به سرعت دسترسی بالا در شبکه داخلی کشور، حصول امنیت بالاتر به ویژه برای مشتریان دولتی، دسترسی بهتر به سرور و تامین سخت افزار متناسب با نیاز مشتریان اشاره کرد.
نیاز به مشاوره دارید؟!      با ما تماس بگیرید ! :)

تگ ها :  سرور اختصاصی سرور اختصاصی ارزان سرور اختصاصی ویژه سرور داخل ایران سرور اختصاصی ایران سرور دانلود
برای دریافت مشاوره و سفارش با ما تماس بگیرید
0218601934102186026251

بیمه البرز شرکت رنگسازی ایران شرکت اطلس خودرو شرکت فولاد یزد دانشکده علوم پزشکی