تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل


Google Adwords

تبلیغات در گوگل

مشتریان بیشتر، بودجه قابل انعطاف، بدون نیاز به تجربه قبلی و همواره کاربردی 

تبلیغات در گوگل آن هم به صورت هزینه بر اساس کلیک یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین راه های جذب مشتری میباشد. شما با این کار میتوانید تجارت خود را براحتی در دنیای مجازی معرفی کرده و آن را تبلیغ کنید. 
زمانی که مردم در وب سایت گوگل یکی از کلمات کلیدی شما را وارد نمایند، تبلیغات شما در بالا و یا در طرفین نتایج جستجو قرار میگیرد. اکنون زمان آن فرا رسیده تا خدمات شما در اختیار آن دسته از مخاطبانی قرار گیرد که منتظر شما هستند. 

جهت قرار دادن سایت خود در اولین ردیف جستجو گوگل(تبلیغات در گوگل) همین امروز با ما تماس بگیرید تا با بهترین آنالیز از:اطلاعات و مشخصات شرکت، اطلاعات نحوه پرداخت، کلمات کلیدی انتخابی شما، مشخص نمودن عنوان برای هر یک از کلمات کلیدی، مشخص نمودن توضیحات مربوط به هر یک از کلمات کلیدی، آدرس وب سایت، مقدار هزینه برای هر یک از کلمات کلیدی شما را به اهدافتان در بازاریابی اینترنتی برسانیم. 
در خدمات تبلیغات در گوگل جهت جلوگیری از هرگونه مشکل احتمالی در ارتباط با تحریم ها، گواهی شرکت طراحی پرتو از طریق دفتر شرکت طراحی پرتو درکشور سوئد (Nyxard) صادر شده است و نگرانی از لحاظ تحریم در رابطه با تبلیغات در گوگل وجود ندارد. 
ما تنها ارائه دهنده این خدمات در ایران نیستیم. اما تنها ارائه دهنده این سرویس با قیمتی مناسب و پشتیبانی قوی هستیم.
همچنین شرکت طراحی سایت پرتو اولین شرکت ارائه دهنده کپن تبلیغات در گوگل رایگان در ایران می باشد. 
کلیه اکانتها 15 دقیقه بعد از ثبت سفارش از طرف شما در پنل تبلیغ گوگل ثبت می شود. 

طبق آخرین خبر مشکل تحریم در مورد تبلیغات فارسی در گوگل برطرف شده و هیچگونه مشکلی در سفارش تبلیغ وجود ندارد. 

راهنما » انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای تبلیغات در گوگل

تبلیغات در سایت گوگل چه سودی برای ما دارد؟!! 
همانطور که میدانید جستجوگر گوگل ، محبوبترین جستجوگر در دنیاست و تبلیغات شما در این سایت می تواند بصورت کاملا هدفمند مشتریان بسیاری با بسوی تجارت شما بکشاند. شما انتخاب کلمات کلیدی شغل خود به سادگی می توانید پیروز میدان تجارت شوید. 

برای دریافت مشاوره و سفارش با ما تماس بگیرید
0218601934102186026251

بیمه البرز شرکت رنگسازی ایران شرکت اطلس خودرو شرکت فولاد یزد دانشکده علوم پزشکی