فضای میزبانی لینوکس

فضای میزبانی لینوکس


Linux Hosting

فضای میزبانی لینوکس آلمان

شرکت طراحی پرتو ارائه دهنده سرویس های میزبانی وب ( هاست لینوکس و هاست ویندوز ) و ثبت دامنه مطابق با استانداردهای جهانی است. كلیه سرورهای هاست شرکت طراحی پرتو از نظر نرم افزار و سخت افزار از آخرین تکنولوژی روز بهره مند می باشند بنابراین شما با ما آنچه را که از وب سایت خود انتظار دارید درمی یابید. آخرین تکنولوژی سرورهای هاست ما موجب می شود وب سایت شما در تمام مدت شبانه روز با سرعت بسیار بالا در دسترس بازدیدكنندگان باشد.

امکانات بالا و سرور های هاست قدرتمند شرکت طراحی پرتو در کنار کادر فنی و بازرگانی مجرب سبب میشود تا ارایه کننده خدماتی متفاوت با کیفیتی صد چندان باشیم.خدمت به جامعه الکترونیک ایران و کمک برشد صنعت فناوری اطلاعات از افتخارات ماست چرا که در عصر حاضر ارتباط یکی از مهمترین نیازهای جامعه انسانی و تمدن های مختلف در سراسر جهان است. شرکت طراحی پرتو با بیش از 8 سال سابقه میباشد که جهت ارایه خدمات میزبانی وب (هاستینگ) و ثبت وب سایت حرفه ای، ثبت دامنه در کنار خدمات بازرگانی انجام خرید های اینترنتی و پرداخت توسط کارتهای ویزا و مستر و حساب پی پل راه اندازی شده است.

مشتری مداری و احترام بحقوق کاربران بهمراه حفظ کیفیت کاری سرلوحه اصلی کار این شرکت است و بنابر همین اصل ، شرکت طراحی پرتو تنها شرکت سرویس دهنده وب ایرانی است که تا مدت 10 روز استرداد مبلغ پرداختی کاربران خود را در صورت عدم رضایت، بدون هیچ گونه پرسشی تضمین مینماید. پر واضح است که این مساله بیانگر اعتماد ما به خدمات ارایه شده است که در سایه اعتماد کاربران گرانمایه این شرکت حاصل شده است.

تبلیغات رایگان در گوگل : شرکت طراحی پرتو به مشترکان هاست خود کپن تبلیغات رایگان در گوگل هدیه می دهد.

نمی دانید کدام مورد جهت رفع نیازهای وب سایت شما مناسبتر است؟!! با ما تماس بگیرید ؟! :) 

تگ ها : هاست لینوکس هاست ویندوز فضای میزبانی لینوکس فضای میزبانی ویندوز هاست ایران سرور ایران هاست ارزان هاست رایگان هاست پرسرعت هاست دانلود هاست ابری

برای دریافت مشاوره و سفارش با ما تماس بگیرید
0218601934102186026251

بیمه البرز شرکت رنگسازی ایران شرکت اطلس خودرو شرکت فولاد یزد دانشکده علوم پزشکی