استفاده از RSS feeds برای افزایش ترافیک وب سایت

شرکت طراحی سایت

استفاده از RSS feeds برای افزایش ترافیک وب سایت

آر اس اس به شما این اجازه را می دهد که براحتی با کاربران و بازدیدکنندگان خود در ارتباط باشید. کاربران همراه علاقمند مطالب مفید و سرگرم کننده وب سایتها و وبلاگها هستند و RSS این امکان را به آنها می دهد تا در RSS FEEDs مشترک شده و اطلاعات مفید را دریافت کنند و همیشه از بروزرسانی های وبسایت باخبر باشند.
علاوه بر استفاده از مزایای اینکه می توانید همیشه با بازدیدکنندگان قبلی خود در تماس باشید و در این راه کسب و کار در وب سایت شما با افزایش ترافیک وب سایت، بهبود خواهید یافت. در حال حاضر چند دلیل برای استقبال از استفاده از RSS feeds در کسب و کار اینترنتی وجود دارد:
RSS feeds شانس شما را برای برقراری پیوند مطالب با دیگر لینک ها و گسترش کسب و کار اینترنتی شما را در سراسر جهان به صورت دهان به دهان افزایش می دهد.
داشتن RSS feeds در وب سایت شما به افزایش رنکینگ شما در موتورهای جستجو کمک زیادی خواهد کرد.
با RSS feeds مطالب و محتوای وب سایت شما سریعتر در موتورهای جستجو ایندکس میشود.
استفاده از RSS feeds برای افزایش ترافیک وب سایت
اگر در وب سایت خود RSS feeds نصب کرده باشید، به احتمال زیاد منجر به جذب و هدایت ترافیک به وب سایت شما خواهد شد که البته این ترافیک از طرف صفحهء نتایج موتور جستجو نمی باشد.
از آنجایی که مطالب برای تمامی مشترکان توزیع می شود، شانس بیشتری وجود دارد که افراد مطالب و محتوای وب سایت شما را به صورت ویروسی پخش و منتشر نمایند.
هنگامی که شما RSS feeds داشته باشید که عامل ارتباطی با سایت های مختلف باشد، شما در اصل می توانید ترافیک وب سایت و بازاریابی اینترنتی رایگان برای کسب و کار آنلاین خود داشته باشید. بعضی از وب سایت ها که کار دایرکتوری RSS feeds را انجام می دهند، روزانه هزاران هزار بازدیدکننده دریافت می کنند.
بنابراین وب سایت شما هم در لیست دایرکتوری آنها قرار می گیرد و شما نیز از این مزایای فوق العاده در کسب و کار اینترنتی خود بهره مند خواهید شد. در نتیجه در معرض جریان پابتی از ترافیک که هیچ هزینه ای بایت آن نپرداخته اید، قرار خواهید گرفت. اکثریت افراد از میزان قدرت RSS feeds و چگونگی آن اطلاعی ندارند و از این ابزار و توانایی های آن استفاده نمی کنند. در واقع افراد تا حد جزئی از آن استفاده می کنند، اما درک درستی از آن نداشته و نمی دانند چگونه می توانند با استفاده از RSS feeds بک لینک دریافت نمایند.
اکثر افراد به خوبی نمی دانند که RSS feeds می تواند موجب بهبود و افزایش رنکینگ وب سایت آنها در موتور جستجو شود. به طور کل اگر مفهوم مزایای استفاده از RSS feeds را درک نمودید، می توانید در رقابت های آنلاین خود یک جهش بزرگ داشته باشید. اگر تمایل به افزایش قابل توجهی از ترافیک وب سایت در سایت خود دارید و می خواهید توسعه و پیشرفت کسب و کار اینترنتی خود را ببینید، واقعاً نباید از RSS feeds و مزایای آن صرف نظر کرده و آن را نادیده بگیرید. شما میتوانید جهت افزایش رتبه سایت خود و همچنین سئو و بهینه سازی سایت خود با ما تماس بگیرید.فروش آنتی ویروس اورجینال

جدیدترین مطالب

سامانه پشتیبانی شرکت طراحی پرتو