ترانه میرزایی
وبلاگ شخصی بنده در مورد تجربیات شخصی و کاری و ...
برگشت به صفحه اصلی وب سایت
شرکت طراحی پرتو
قصد دارم در این وبلاگ تجربیات شخصی و کاری خود را از نگاهی متفاوت با شما به اشتراک بگذارم.
۲۹ بهمن

گرمای زمستون

گرمای زمستون

امروز هوا خیلی گرمه اصلا امسال هوا بیشتر بهاری بود تا زمستونی؛ نه برفی، نه بارونی، هییییچ...

نمیدونم چرا هوای تهران اینطوری شده؟؟؟ انگاری زمستونم با ما قهر کرده :(

امروز اصلا دست و دلم به کار نمیره :(
 چند تا از همکارامم رفتن مسافرت شرکت خیلی آرومه؛ آخه من تو شلوغی و سر صدا هم شادترم، هم ذهنم بهتر کارمی کنه بر عکس خیلیا که عادت دارن تو تنهایی کار کنن.
گفتم بیام یه پست خوب براتون بزارم که متاسفانه هیچ موضوعی به ذهنم نمی رسه چون امروز هیچی نظرمو جلب نکرده بود به جز گرمای هوا تو زمستون ؛ آخه میدونید چرا ؟؟؟؟ چون من تو زمستون به دنیا اومدم و عاشقه زمستونم که متاسفانه زمستونامون نه اینکه خیلی برف و بارون میوومد، امسالم که رکورد زد. انگار نه انگار مثلا زمستونه...

 

گرما و خشکسالی بیشتر  از اونی که به عملکرد بد ما انسانها ربط داشته باشه به تغییرات کیهانی بستگی دارد اما عملکرد انسان ها نیز در تولید گازهای گلخانه ای و کارهایی که باعث گرمای زمین می شه هم بی تاثیر نیست.


تازه اینو بخونید ببینید تابستون ساله آینده چه در پیشه رو ی ما خواهد بود...

آژانس فضانوردی آمریکا (ناسا) اعلام کرده که پیش بینی می‌شود تابستان آینده، کره زمین شاهد گرمای بسیار شدید خواهد بود.
ناسا در پیش بینی‌خود، به نتایج هواشناسی‌ها از سال ۱۸۸۰ تا کنون و شکست رکود گرمای هوا در سال‌های ۱۹۹۵، ۱۹۹۷، ۱۹۹۸، ۲۰۰۵ و ۲۰۱۰ استناد کرده است.
این روند در سال جاری و سال آینده نیز ادامه خواهد داشت. شایان ذکر است که سپتامبر گذشته، میانگین دمای هوا به ۱۵.۷ درجه سانتیگراد رسیدکه رکوردی در ۱۳۵ سال گذشته به شمار می‌آید. اما میانگین دمای هوای کره زمین در ۹ ماه گذشته، به ۱۴.۷ درجه سانتیگراد رسید.
کارشناسان ناسا می‌گویند که تابستان گذشته گرمترین تابستان از سال ۱۹۹۸ تا کنون بوده و تابستان آینده، شاهد موج گرمایی شدیدتر استکه باعث خشکسالی شدید در برخی مناطق زمین و گرمای بی سابقه خواهد شد. حالا بقیش دیگه بماند...:(

آرزو میکنم براتون که همیشه زندگیاتون بهاری ، دلاتون گرم و آروم باشه...

 

درباره من

ترانه میرزایی

من ترانه میرزایی، دانشجوی رشته مدیریت صنعتی هستم.به خاطر علاقه ای که به گرافیک داشتم و دارم به فعالیت در شرکت پرتو سامانه روژان پرداختم.در حال حاضر مسلط به فتوشاپ و فلش هستم و موفق به اخذ مدارکی در این زمینه و مدرک ICDL شدم و امیدوارم در طول همکاری با این شرکت تجربیات زیادی در زمینه فناوری اطلاعات کسب کنم.

دسته بندی مطالب

آخرین مطالب

وبلاگ دوستان من