برنامه نویسی اندروید در تهران

برنامه نویسی اندروید در تهران

وبلاگ شرکت طراحی پرتو

برنامه نویسی اندروید در تهران

یاهو به آلتابا (Altaba) تغییر نام می یابد!آسیاب به نوبت شرکت معظم یاهو رسید. سالها پیش هر کس قصد ورود به محیط اینترنت را داشت ...
آیا تجارت شما به اپلیکیشن موبایل نیاز دارد؟!اگر فکر می کنید داشتن یک اپلیکیشن موبایل تنها برای تجارت های بزرگ و موفق یا تنها تجا...
توصیه هایی از ریچارد برانسون ، کارآفرین و سرمایه‌گذار موفق بریتانیاییریچارد برانسون، کارآفرین میلیاردر و نویسنده ی چند کتاب پرفروش، در چشم بسیاری از صاحب...
اسنپ ، پایان حکومت آژانس داران سنتی!میثاق بنی مهد ، کارشناس iOS شرکت طراحی پرتو هفته ی پیش ماجرای شکایت “رئیس اتحا...
اپلیکیشن مشاور حقوقی، مشاوری که همیشه همراه شماست.اپلیکیشن موبایل “مشاور حقوقی همراه” جدیدترین پروژه ی منتشر شده از شرکت ط...
پیش به سوی تاسیس آمازون ایرانی!اختصاصی وبلاگ شرکت طراحی پرتو : صندوق بین المللی پول , تراز رشد اقتصادی ایران را در ...
برنامه نویسی اندروید در تهران

هر روزه تعداد مجموعه های ارائه دهنده خدمات برنامه نویسی تخصصی از طراحی سایت گرفته تا تولید اپلیکیشن موبایل افزایش می یاد ، اما آیا تمامی این مجموعه ها قابل اعتماد هستند؟!

در شهر تهران ، پایتخت ایران زمین بیش از 30 گروه و شرکت در زمینه خدمات برنامه نویسی موبایل در حال فعالیت هستند اما به ندرت می توان همه فعالان در این موضوع را متخصص و حرفه ای نامید.
معیار تعدادی از مشتریان و مدیران کسب و کار که به دنبال تولید اپلیکیشن موبایل هستند تنها استعلام هزینه ایست که از شرکت ها و گروه ها دریافت می کنند. یعنی اگر مجموعه ای قیمت کمتری را به عنوان هزینه برنامه نویسی اعلام کند قطعا آن مجموعه انتخاب خواهند شد.

آیا تنها معیار انتخاب یک شرکت برنامه نویسی موبایل ، تعرفه آن شرکت است؟!
بدیهیست که خیر ، بهتر است موضوع تعرفه را به عنوان آخرین اولویت قرار دهیم. کیفیت و خدمات پشتیبانی باید به عنوان اولیت قرار گیرند.
یادتان باشد که یک نرم افزار ضعیف نه تنها باعث پیشرفت و افزایش فروش شما نخواهند شد بلکه وجهه برند شما را خراب خواهد کرد.
به سابقه شرکتی که به دنبال عقد قرارداد هستید بسیار توجه کنید. تجربه موضوع بسیار مهمی در انتخاب یک مجری مناسب است. مخصوصا زمانی که خدمات مورد نیاز شما خدمات در بستر فناوری اطلاعات و خدمات برنامه نویسی موبایل می باشد.

آیا می توان به شرکت طراحی پرتو اعتماد کرد؟!
شرکت طراحی پرتو حدود 12 سال است که در زمینه طراحی وب سایت و بیش از 4 سال است که بصورت تخصصی در زمینه برنامه نویسی موبایل (برنامه نویسی اندروید و iOS) فعالیت می کند.

بیش از 60 اپلیکیشن موبایل از اپلیکیشن های ساده مانند خرید شارژ تا اپلیکیشن ها پیچیده مانند فروشگاه ها و سرویس های گفتگوی اینترنتی (Voip) توسط شرکت طراحی پرتو تولید شده است. 
شما می توانید برای دریافت مشاوره رایگان و استعلام هزینه با شرکت طراحی پرتو در تماس باشید.

برای دریافت مشاوره رایگان و سفارش ، کافیست با ما تماس بگیرید.
021 860 19 341
021 860 26 251

با تولید اپلیکیشن موبایل ، ایده خود را به عمل تبدیل کنید. تولید اپلیکیشن موبایل بهترین روش برای تبلیغ کسب و کار شما و فروش محصولات شما می باشد. شرکت طراحی پرتو به عنوان اولین ارائه دهنده خدمات تخصصی برنامه نویسی اندروید و برنامه نویسی iOS ، از گام اول تولید تا انتشار ، طراحی وب سایت و فروش اپلیکیشن شما در کنار شما خواهد بود.


سامانه پشتیبانی شرکت طراحی پرتو