Youtube1

یوتیوب سرویس ویرایشگر ویدیویی خود را غیرفعال می کند.

دیروز یوتیوب اعلام کرد با توجه به اینکه کاربران بسیار کمی از ویرایشگر ویدیویی این سایت و ابزار ساخت اسلایدشو استفاده می‌کنند، تا بیستم سپتامبر این سرویس را بر خواهد داشت و از کاربرانی که از این ابزار استفاده می‌کنند خواست تا در این مدت به فکر جایگزینی دیگر باشند.

یکی از دلایل استفاده کم از این ابزار وجود برنامه‌های بسیار بهتر بر روی دستکتاپ و موبایل است. کاربران زیادی از Apple’s Final Cut X و Adobe Premiere استفاده می‌کنند و بعد ویدیوی خود را به اشتراک می‌گذارند تا اینکه در یوتیوب تصاویر خود را ادیت کنند. البته مدیران این شرکت اعلام کرده‌اند ابزارهای ساده‌ای همچون بلور کردن، بریدن و فیلترگذاری هنوز بر روی خود مدیریت ویدیو در یوتیوب باقی می‌مانند.

اما ابزار ساخت اسلایدشو که خیلی‌ها حتی از وجودش هم بی‌خبر بودند، حالا با وجود اینستاگرام و فیسبوک و ابزارهای مختلف و متنوع به هیچ وجه نیازی به آن دیده نمی‌شود و به کل از یوتیوب حذف خواهد شد.

به نظر گوگل قصد خانه‌تکانی در صفحات محبوب خود را دارد. این شرکت قبل‌تر هم اعلام کرد که قرار است صفحه‌ خانگی خود را که سال‌هاست تقریبا بی‌تغییر مانده به روزرسانی کند و محیطی مشابه به آن‌چه که در Google Now دیده‌ایم پدید آورد. باید دید تغییرات بعدی هم در کار خواهد بود و بر روی چه سیستمی اعمال می‌شود.

 

منبع : panevesht

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *