یوتیوب

تصاویر شفاف یوتیوب در تلوزیونهای مدل جدید سامسونگ

اختصاصی وبلاگ شرکت طراحی پرتو : شاید نقل خبرهای مرتبط با سایت یوتیوب برای کاربران ایرانی مقیم کشور کمی غیر کاربردی باشد و به دلیل مسدود سازی این سایت در ایران بسیاری از کاربران داخلی نتوانند از امکانات این سرویس بهره ببرند . اما به هر حال شنیدن اخبار درباب امکانات جدیدی که این سرویس در اختیار کاربران جهانی اش گذاشته خالی از لطف نیست .
از این پس کاربرانی که در جهان از تولیدات تلوزیون سامسونگ مدل SUHD ۲۰۱۶ استفاده می کنند می توانند بسیاری از ویدیوهای این سایت را با کیفیت HDR دریافت کنند .
پیش از این یوتیوب امکانات مختلفی را برای کاربران تلوزیونهای با سیستم عامل اندروید در اختیار گذارده بود . از پخش تصویر با کیفیت ۴k گرفته تا امکان نمایش ۳۶۰ درجه تصاویر اما هم اکنون امکان نمایش تصاویر HDR کیفیت و کنتراست جدیدی را برای کاربرانش به نمایش می گذارد .

در ایران ُ مسدود سازی سایت یوتیوب عملا استفاده از پلاگینهای این برنامه را در تلوزیونهای هوشمند غیر ممکن کرده است و در مدلهایی از تولیدات سامسونگ به دلیل وجود این مشکل به ناچار برنامه آپارات جایگزین این سرویس جهانی شده است . برنامه ای که با فاصله ی بسیار از منظر امکانات و تنوع محتوایی عملا قادر به برآورده کردن نیاز مخاطبان ایرانیش نیست .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *