Apple Search Ads

تبلیغات در اپل استور ، روشی عادلانه برای توسعه دهندگان کوچک

اختصاصی وبلاگ شرکت طراجی پرتو : اپل سرانجام سرویس تبلیغات خود را در فضای اپل استور و برای کاربران آمریکایی فعال کرد ، سرویسی که پیش از این بصورت نسخه ی بتا iOS 10 و تنها برای توسعه دهندگان ( برنامه نویسان iOS) فعال بود . حالا اپل با عمومی کردن این سرویس در بازار ایالات متحده ، قدمی تازه در عرصه بازاریابی برداشته است .
فیل شیلر معاون بازاریابی بین المللی اپل در باب این سرویس جدید می گوید : با استفاده از این سرویس ، توسعه دهندگان مستقل در جهان فرصتی ویژه خواهند یافت برای معرفی عادلانه تر اپلیکیشن و استارتاپ خود .
روش کار این سرویس شباهت معینی با روش کار تبلیغاتی Google adwords دارد . یعنی کاربر با وارد کردن کلید واژه ای مشخص و در قالب بنری بالاتر از سایر برنامه ها ، با پیشنهاد برنامه ویژه ای متناسب با آن کلمه کلیدی مواجه خواهد شد .
اپل هنوز در باب تاریخ عمومی تر شدن این سرویس توضیحی نداده است و بازار استارتاپی متراکم اروپا و خاور میانه در حال حاضر نمی توانند از این سرویس در اپل استورهای منطقه ای خود استفاده کنند .

با توجه به جدید بودن این سرویس به نظر می رسد اپل برای مطرح کردن سرویس خود باید به رقابتی جانانه با گوگل تن دهد. چرا که در تمام این سالها تنها مرجع تبلیغاتی برای برنامه نویسان اندروید و برنامه نویسان iOS تنها و تنها گوگل بوده است و تغییر رویکرد این عادت عمومی منوط به کاربست شیوه های تبلیغاتی جدیدی در این سرویس خواهد بود .


با تولید اپلیکیشن موبایل ، ایده خود را به عمل تبدیل کنید. تولید اپلیکیشن موبایل بهترین روش برای تبلیغ کسب و کار شما و فروش محصولات شما می باشد. شرکت طراحی پرتو به عنوان اولید ارائه دهنده خدمات تخصصی برنامه نویسی اندروید و برنامه نویسی iOS ، از گام اول تولید تا انتشار ، طراحی وب سایت و فروش اپلیکیشن شما در کنار شما خواهد بود.

با ما تماس بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *