نوروز 97

تبریک نوروزی در آستانه نوروز شکوهمند ایرانی

شرکت طراحی پرتو افتخار دارد سالی دیگر را در محضر مبارک کارآفرینان ایرانی به جشن و شادباش بنشیند . باشد که این شادمانی ، در سال پیش رو ، طلیعه ای نیکو برای بهبود ساز و کار اقتصادی میهنمان باشد و رنگ تمامی ناکامی ها را از چهره ی عزیزش بزداید .
ما به عنوان قطره ای از دریای خروشان کارآفرینی ، تمام توش و توانمان را به کار می بندیم تا همراه با مدیران هوشمند ایرانی ، راه را برای رسیدن به آینده ای سپید و مرفه و شاد آذین بندیم .
شرکت طراحی پرتو در طول سال ۱۳۹۶ خورشیدی ، همیار دهها استارتاپ نوپای ایرانی بود . مشاغل نوآوری که حالا بسیاری از آنها روی پای خود ایستاده اند و راه کارآفرینی را برای دهها تکنسین مانند خود گشوده اند . علاوه بر این افتخار ، که جز با اعتماد مدیران هوشمند و کارساز ایرانی امکان پذیر نبود ، این شرکت صفهای جدیدی را نیز در راه اعتلای فرهنگ کارآفرینی مجازی گشوده است . راه اندازی دهها وبسایت و اپلیکیشن کاربردی در حوزه های گوناگون و متنوع ، خلق ایده هایی نو ، برای رفع نیاز توسعه دهندگان ایرانی ، بنیاد دهها رسانه ی هوشمند خبر رسان در موضوعات گوناگون .


همه اینها در کنار هم ، نشان از این دارد که اعتماد مدیران و کارفرمایان ، به یک شرکت مردمی که برآمده از فرهنگ خصوصی سازی اقتصاد است نتایجی شکوهمند و در خور را رقم خواهد زد . ما امیدواریم همچنان در راه این خدمتگذاری سالم ، استوار و پا برجا بمانیم .
شرکت طراحی پرتو حلول سال نو و نوروز باستانی را به جمیع مشتریان و کارفرمایان عزیز و ملت شریف ایران تبریک عرض می کند و امید دارد که سال ۱۳۹۷ سالی خیر و نیکو برای تمامی ایرانیان باشد .
تبریک ما را از پذیرا باشید ، به امید سالی خوش و رنگین و شاد .

هیات مدیره شرکت طراحی پرتو
۲۷ اسفند ۱۳۹۶ خورشیدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *