بازار آینده بدون شک "بازار جیبی"  است !

بازار آینده بدون شک “بازار جیبی” است !

میثاق بنی مهد ، کارشناس iOS شرکت طراحی پرتو
طی دو سال اخیر ، صاحبین مشاغل گوناگون از صنف های مختلف تجاری ، اداری و خدماتی با سرعت قابل توجهی به بازار تولید اپلیکیشن های موبایل روی آورده اند ، اتفاق مبارکی که همتراز با اقتصاد جهانی ، نتیجه ی تحلیل درست یک واقعیت عینی هم بوده است . با فراگیری هر چه بیشتر شبکه های اجتماعی و تکثیر روزافزون گوشی های هوشمند در بین مردم تقریبا ، پدیده ی تلفن همراه هوشمند به بخش جدایی ناپذیری از زندگی اجتماعی مردم جهان بدل شده است ، و به استناد آمار این تاثیر جادویی ، روز به روز فزونی خواهد گرفت .

بدون شک تحلیل درست شبکه های مشتری محور اقتصادی و بازار نوین عرضه و تقاضا نیز بر همین واقعیتها متکی بوده است . صاحبین مشاغل به دنبال دیده شدن و پرشمار دیده شدن هستند ، و چه رسانه ای سهل تر و همه گیر تر از اپلیکیشنهای تلفن همراه ؟ … رسانه ای که در همه جا ، در تمامی نقاط زندگی روزمره ، در یکان یکان لحظه های خوب و بد انسان ، در جیب و رو به روی چشم مخاطب شماست ، همین دستگاه چند گرمی سبک و قابل حمل ! ، پنجره ای است بی کران و نامحدود برای معرفی بی واسطه ی خدمات شما . تحلیل همین آمار دو ساله برای پیش بینی دقیق ادامه مسیرکافی است و می توان به آسانی از دریچه ی آن به بازار آینده چشم دوخت .

بازار آینده ، بازار اپلیکیشنهای فروشگاه اینترنتی است ، با یک کلیک ! درون خانه ، وسط پیاده رو، پشت فرمان ماشین ، کالایی را می خرید و کالایی را می فروشید . بازار آینده بازار معرفی خدمات شرکت شما از طریق اپلیکیشن موبایل است ، درست از همین طریق است که مخاطب شما را می بیند ، شما را می خواند ، با شما تماس می گیرد ، مطلب شما را در شبکه های اجتماعی باز نشر می کند . بازار آینده بازار فکری نو ست ، یک استارتاپ بی بدیل که بتواند شما را از دل نظام سنتی کسب و کار برهاند . بازار آینده برای آنهایی که از امروز چشم به آینده دارند هزار و یک شگفتی دارد . دستهای ما را برای یاری شما جهت ورود موثر به این بازار نوین گشاده است ، و یقیین داریم که شما بهترین تصمیم را در بهترین زمان ممکن خواهید گرفت .

One thought on “بازار آینده بدون شک “بازار جیبی” است !

  1. به نظرم با توجه به اینکه ایران معمولا چند گام در توسعه الکترونیکی عقب می افتد و معمولا غیر از شرکت هایی خاص، بقیه از نظر استفاده از فناوری در اعماق تاریخ به سر می برند؛ باید توجه داشت با پیشرفت روز افزون گجت های پوشیدنی، دنیای موبایل به زودی منسوخ خواهد شد. مثل دنیای لپ تاپ ها و تبلت ها، که اگرچه هنوز طرفداران خود را دارند، اما، تنها چند ماه تا ۲ سال پس از تولیدات شرکت ها در بازار های رقابتی جایگزین های بهتری بافتند، اگر منظورتان شرکت اپل است بله، ولی در کل اگر بخواهیم نگاهی کلی گرا بکنیم، باید منتظر شگفت انگیز بعدی باشیم، موبایل دیگر شگفت انگیز نیست.
    به نظرم تا همینجا هم خیلی لفتش داده اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *