اپلیکیشن مشاور حقوقی همراه

اپلیکیشن مشاور حقوقی، مشاوری که همیشه همراه شماست.

اپلیکیشن موبایل “مشاور حقوقی همراه” جدیدترین پروژه ی منتشر شده از شرکت طراحی پرتو و یکی از بهترین نمونه های مشاوره ی آنلاین در امر حقوقی است .
این برنامه هم اکنون در دو پلتفرم (اندروید و iOS ) در بالغ بر سه مارکت معتبر ( گوگل پلی استور , اپل استور و کافه بازار ) بر روی پیشخوان است .

در مصاف با برنامه های مشابه فعال در این حوزه برنامه (مشاور حقوقی همراه ) دارای مزیتهای مشخصی است . کاربر به محض ورود به برنامه با ارائه ی کمترین اطلاعات هویتی می تواند به عضوی از کاربران رسمی اپلیکیشن بدل شود . برنامه در این مسیر هیچ گونه اصراری برای دریافت اطلاعات هویتی کاربر خود ندارد و با این کار , به کاربر اطمینان می دهد که پاسخ به سوال او هرچه که باشد , با ضرورت حفظ اسرار هویتی او آمیخته است .

اپلیکیشن مشاور حقوقی همراه با اتخاذ این روش , علاوه بر اطمینان بخشی به کاربر , سرعت انتخاب و طرح سوال او را نیز افزایش می دهد . کاربر به محض وارد کردن نام کوچک خود به لیستی از فهرست سوالات حقوقی وارد می شود و با هدف گذاری نیاز خود به سرعت به صفحه طرح سوالات رهنمون می گردد .

اپلیکیشن مشاور حقوقی همراه

حالا کافی است مشکل خود را به تفصیل بنگارد و در صورت تمایل , مدارک مربوط به سوال خود را برای وکیل تایید شده دادگستری ضمیمه کند . ارسال سوال و ضمایم همراه آن منوط به پرداخت وجه درون برنامه ای است مبلغی که بنابر نیاز مخاطب به سه بخش ( یک سوالی ) و ( ده سوالی ) و ( بیست سوالی ) تقسیم شده است .

این هم یکی از نکات قابل تامل برنامه مشاوره حقوقی است . تک سوالی که با مبلغ خرد ۳۵۰۰ تومان محاسبه شده است در قیاس با کارشناسی های عمومی مرسوم بسیار مقرون به صرفه است و در قیاس با بازار فیزیکی به یک دهم مبلغ مشاوره حقوقی حضوری کاهش یافته است .

مشاور ارشد حقوقی پس از پاسخ به سوال مشخص کاربر با او وارد یک دیالوگ دو سویه می شود تا با کنکاش در مساله و مورد سوال شده , دغدغه کاربر را به صورت کامل مرتفع گرداند . بدین ترتیب , بر عکس برنامه های مشابه در امر مشاوره , کاربر پس از پرداخت وجه بانکی درون برنامه ای , مقید به طرح تنها سوتیتر مشکل خود نیست و می تواند با فراغ بال سوالات حاشیه ای مرتبط با مشکل خود را نیز جویا گردد .

اپلیکیشن اندروید مشاور حقوقی همراه

مساله ی دیگر مساله جامعیت پلتفرمی است., مشاور حقوقی همراه بعد از حدود ۶ ماه فعالیت مستمر در پلتفرم اندروید , از ابتدای آذر ماه سال ۱۳۹۵ با انتشار برنامه در پلتفرم iOS به جرگه ی معدود برنامه هایی وارد شد که با محوریت موضوع مشاوره , دو پلتفرم محبوب بازار گوشی همراه ایران را هدف گرفته اند .

مدیران شرکت طراحی پرتو در این مسیر به فکر ایجاد پلتفرم سوم نیز هستند و آنگونه که در طرح توسعه اپلیکیشن مشاوره حقوقی پیش بینی شده به زودی شاهد کاربری این برنامه برای کاربران پلتفرم وبسایت نیز خواهیم بود .

در همین مسیر بدون شک آپدیتها و بروز رسانی های جدیدی نیز برای این برنامه خدمات عمومی پیش بینی شده است . آپدیتهایی که مواردی را چون سوالات متدوال و درج قانون نامه های مختلف را در بر می گیرد .

اپلیکیشن مشاور حقوقی همراهاپلیکیشن مشاور حقوقی همراه

برای دریافت اپلیکیشن موبایل مشاور حقوقی همراه ، از لینک های زیر استفاده بفرمائید :

دریافت ار کافه بازار  – دریافت از Google Play  – دریافت از App Store


با تولید اپلیکیشن موبایل ، ایده خود را به عمل تبدیل کنید. تولید اپلیکیشن موبایل بهترین روش برای تبلیغ کسب و کار شما و فروش محصولات شما می باشد. شرکت طراحی پرتو به عنوان اولین ارائه دهنده خدمات تخصصی برنامه نویسی اندروید وبرنامه نویسی iOS ، از گام اول تولید تا انتشار ، طراحی وب سایت و فروش اپلیکیشن شما در کنار شما خواهد بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *