حذف اپلیکیشن های ایرانی از اپ استور

اپلیکیشنهای ایرانی در اپل استور خواهند ماند!

در روزهای اخیر شایعه ای کذب و نادرست تیتر یک برخی از رسانه های مرتبط با اخبار فناوری شده است . خبری غیر واقعی مبتنی بر تلاش اپل برای حذف اپلیکیشنهای ایرانی از اپل استور . این خبر کاملا کذب ، نخستین بار توسط سایت techrasa و به قلم محمد رضا ازلی به نشر رسید و سپس بسیاری از رسانه ها از جمله بی بی سی فارسی بدون تحقیق در باب صحت و سقم خبر آن را مجددا به انتشار رساندند . جالب این جاست که کل این خبر ، تنها با استناد به یک اتفاق ، که هنوز دلیلی متقن در باب وقوع آن منتشر نشده است ، ساخته شده و این اتفاق یگانه ، حذف اپلیکیشن “دی جی کالا” از اپل استور بوده است . اتفاقی که ممکن است علتی کاملا طبیعی داشته باشد و چه بسا مرتبط با ضعف توسعه دهندگی و تلاش برای بهبود آن باشد .

اختصاصی وبلاگ شرکت طراحی پرتو : تمامی اپلیکیشنهای ایرانی متصل به درگاه بانکی شتاب ، بدون هیچگونه مشکلی در اپ استور وجود دارند و از معروف ترینهایشان می توان به زود فود و اسنپ و بامیلو و دهها اپ دیگر اشاره کرد .

رسالت مطبوعاتی حقیقت مدار و اخلاق رسانه ای فراتر از خبرسازی غیر حرفه ای و کارشناسی غیر علمی است و ما به همکارانمان در سایت techrasa توصیه می کنیم در نشر خبرهای مرتبط با امر توسعه دهندگی دقت بیشتری را مبذول دارند و همچنین تاسف عمیقی داریم برای بنگاههای خبری شناخته شده ای مثل بی بی سی که اینگونه غیر حرفه ای و نازل و به دور هرگونه کارشناسی مستدل به نشر خبر و ماهیگیری از آب گل آلود مشغواند . شرکت طراحی پرتو به عنوان مجری طرح توسعه دهندگی اپلیکیشنهای ایرانی در پلتفرمهای اندروید و IOS این شایعه نادرست را اکیدا تکذیب می کند و آماده ارایه خدمات کامل در امر توسعه دهندگی و انتشار قطعی اپلیکیشنها در پایگاههای معتبر جهانی است .

روابط عمومی شرکت طراحی پرتو
۱۲ بهمن ۱۳۹۵

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *