آیفون 7

آیفون هفت ، ۱/۷۵ میلیارد تومانی با الماس سیاه !

بلاگ شرکت طراحی پرتو : احتمالا پیش از این بارها ، در باب شرکتهایی که کارشان ارتقای سطح لاکچری گوشی های معروف بازار است خوانده اید ، شرکتهایی که می کوشند با ایجاد یک ارزش افزوده در محصولی معین آن را با قیمتی چند برابر قیمت اصلی آن به فروش برسانند . بازار هدف این شرکتها هم معمولا همان طیف ۲ درصدی جوامع هستند ، بازرگانان بزرگ ، کلکسیون دارهای عجیب و غریب ، مولتی بیلیون دلاریهای صاحب تراست ! .
یکی از شرکتهای شناخته شده در این عرصه ، برندی است با نام GRESSO ، تازه ترین ابداع این کمپانی مزین کردن آی فون ۷ با الماس سیاه است ، پدیده ای که به قول این کمپانی به صورت کاملا دستی و طی ۱۸ ساعت (به ازای هر گوشی) به انجام رسیده است . بر اساس اخبار منتشر شده از سوی GRESSO پشت آیفون ۷ را با ۱۴۵۰ الماس سیاه ( در مجموع ۱۰۲ قیراط ) تزیین کرده اند و بدنه گوشی نیز با تیتانیوم گرید ۵ بازسازی شده است . همچنین لوگوی GRESSO و فریم دور دوربین با ۱۰ گرم طلای ۱۸ عیار مزین شده است . در ضمن هدفون بی سیم جدید اپل نیز با ۳۰ الماس سیاه به وزن ۲ قیراط عایق کاری شده است !!
گرسو این محصول مزین شده را با قیمت ۵۰۰ هزار دلار ناقابل ! ( یک میلیارد و هفتصد و پنجاه هزار تومان ) به فروش می رساند . در ضمن برای دوستانی که علاقه مند به خرید کیس ( کاور ) لاکچری این گوشی هستند گرسو هدیه جالبی دارد . کیس مجهز به تیتانیوم گرید ۵ با طلا کاری موضعی تنها ۲۵۰۰ دلار قیمت گذاری شده است ! .
در ادامه مجموعه عکسهایی از این ارائه ی گران و عجیب را مشاهده خواهید کرد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *