برنامه نویسی اندروید

آیا تجارت شما به اپلیکیشن موبایل نیاز دارد؟

در این مقاله قصد داریم ۵ دلیل ساده اما مهم را بررسی کنیم. در این مقاله بررسی می کنیم که آیا تجارت شما به اپلیکیشن موبایل نیاز دارد؟ آیا دیگر زمان آن نرسیده که فرا تر از وب سایت به طراحی برنامه موبایل نیز فکر کنید؟

برویم سراغ دلایل مهم بودن ورود به موقع به صنعت اپلیکیشن های موبایل :

۱- تلفن های همراه هوشمند همه جا هستند.
چند سالیست که در بسیاری از موارد ، کامپیوتر های خانگی جای خود را به تلفن های همراه هوشمند داده اند. امروزه مردم تقریبا تمامی کارهای روزمره خود را با اپلیکیشن موبایل پیگیری و انجام می دهند. از خواندن اخبار روز گرفته با خرید اجناس مورد نیاز ، گرفتن تاکسی و … .
از زمان ورود تلفن های هوشمند به زندگی مردم ، صنعت اپلیکیشن های موبایل با سرعت بسیار زیادی در حال پیرفت است و در کنار آن مسلما کاربران اپلیکیشن های موبایل نیز بصورت تساعدی در حال افزایش هستند.
بطوریکه که دیگر دوام آوردن در دنیای مجازی بدون اپلیکیشن موبایل برای تجارت های مختلف بسیار سخت است.

۲- استفاده از موبایل های هوشمند یا کامپیوتر های خانگی؟
با استناد به آمار موجود ، بیش از ۷۴% از کاربران اینترنت ترجیح می دهند خدمات و محصولات خود را با استفاده از اپلیکیشن ها موبایل یا در اصل از طریق تلفن همراه هوشمند خود دریافت کنند.

۳- در بازار هدف خود بیشتر دیده شوید.
توسط اپلیکیشن موبایل می توانید در میان بازار خود و نسبت به رقبای خود بیشتر دیده شوید.
کاربران هر روز و حتی هر لحظه تلفن همراه خود را می بینند و این فرصت بسیار خوب و مناسبی است تا شما به عنوان یک تجارت ، محصولات ، خدمات ، پیشنهادات ، تخفیف ها و یا هر موضوع دیگری را در معرض دید کاربران قراردهید و نتیجه این حرکت هوشمندانه چیزی نخواهد بود جز فروش بیشتر و تجارتی موفق تر.


۴- کاهش هزینه ها و برد دو طرفه برای صاحب کسب و کار و مشتری
اپلیکیشن موبایل در خیلی از موارد هزینه های شما را کاهش خواهد داد. برای مثال اگر شما یک فروشگاه دارید به سادگی می توانید محصولات خود را در تلفن همراه هوشمند مشتری خود نمایش دهید و سفارش مشتری را ثبت کنید. به سادگی موقعیت جغرافیایی مشتری را بگیرید و خدمات و محصولات مورد نظر وی به ارائه دهید. همه پروسه ها بصورت خودکار طی می شود و دیگر نیازی به فروشنده فیزیکی نخواهید داشت.
زمانی که هزینه شما کاهش یابد شما می توانید قیمت بهتری به مشتریان خود ارائه دهید ، پس مشتریان شما نیز خوشحالترند.

۵- همه نوع خدمات و محصولات در اپلیکیشن ها قابلیت معرفی دارند.
اپلیکیشن های موبایل تنها برای فروشگاه های آنلاین یا محصولات دیجیتالی کاربرد ندارند. همه نوع خدمات و محصولات در اپلیکیشن های موبایل قابلیت موبایل دارند.
از خرید بلیط هواپیما گرفته تا درخواست کارگر برای رنگ کردن ساختمان و یا حتی درخواست خرید از سوپر مارکت…
چرا که نه ؟!

از کجا شروع کنیم؟!
تمامی نکاتی که در این مقاله ذکر کردیم ممکن است در گذر زمان تغییراتی در آن اعمال شود و شرایط تغییر کنید.
پس پیشنهاد می کنیم برای پیشرفت هرچه بیشتر تجارت خود بموقع وارد این حوزه شوید.
برای مشاوره رایگان در این حوزه می توانید از تیم ارتباط با مشتریان ، تیم برنامه نویسی اندروید و برنامه نویسی iOS شرکت طراحی پرتو کمک بگیرید.

اطلاعات تماس شرکت طراحی پرتو در صفحه تماس با ما قابل مشاهده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *