درباره شرکت طراحی پرتو

پیشرفت و توسعه یک مجموعه موفق نتیجه عملکرد نیروی انسانی آن است. نوع نگاه این افراد به فعالیتشان درکنار تخصص موجب می شود تا مجموعه همیشه در سطح بالایی از ارائه خدمات به مشتریان خود باشد.

درباره شرکت طراحی پرتو

درباره شرکت طراحی پرتو
درباره شرکت طراحی پرتو

درباره شرکت طراحی پرتو

 شرکت  طراحی پرتو مجموعه سرویس دهنده در حوزه فناوری اطلاعات است که با راه حل ها و خدمات خود به مشتریان کمک می کند حضور موفقی در دنیای مجازی و تجارت الکترونیک داشته باشند. خدمات شرکت  طراحی پرتو با استراتژی دیجیتال آغاز و با خلاقیت تکنولوژی و بازاریابی هدفمند کامل شده و به یک راه حل صحیح منجر می شود. شرکت طراحی پرتو با کیس های مختلف از کسب و کارهای کوچک گرفته تا شرکت ها و سازمانهای بزرگ ، همکاری می کند و به همین دلیل محور توسعه آنلاین برای تمام گروه ها به شمار می رود. علاوه بر این شرکت طراحی پرتو با ارائه بسته هایی در حوزه تجارت الکترونیک، سیستم های مدیریت محتوا و بازاریابی شبکه های اجتماعی به شرکت ها این امکان را می دهد که نقش موثر و رو به رشدی در تجارت خود داشته باشند.


تاریخچه

 شرکت طراحی پرتو  فعالیت خود را از سال 1383 آغاز و با بهره گیری از دانش نوین و بروز رسانی مداوم آن توانست خود را به عنوان برترینها در این عرصه معرفی کند . هم اکنون این شرکت با گردآوری مجموعه ای بدیع از کارشناسان و متخصصان فن آماده است تا خدمات خود را در زمینه برنامه نویسی تلفن همراه ، طراحی وب سایت ، تبلیغات اینترنتی و فروش و مدیریت هاست و ثبت دامنه اینترنتی ارائه کند.


موضوع فعالیت شرکت

1- طراحی و پیاده سازی وب سایت های اینترنتی (طراحی سایت)
2- طراحی و تولید برنامه های تلفن همراه (برنامه نویسی اندروید -برنامه نویسی iOS)
3- ارائه خدمات بهینه سازی وب سایت و کسب رتبه در موتورهای جستجوگر (بهینه سازی سایت)
4- طراحی و پیاده سازی پورتال های سازمانی و خدمات مرتبط
5- ارائه مشاوره تخصصی در زمینه فناوری اطلاعات ، برند سازی اینترنتی و تجارت الکترونیک
6- ارائه راهکارهای تبلیغاتی مجازی در داخل و خارج از کشور (تبلیغات در گوگل و ...)
7- ارائه و مدیریت سرور های اینترنتی در داخل و خارج از کشور (هاست ابری)
8- نماینده ثبت دامنه های ملی و بین المللی  (ثبت دامنه)


همکاری با ما
شرکت طراحی پرتو همیشه به دنبال افراد متخصص ، خلاق و با انگیزه است. اگر مایل به همکاری با مجموعه هستید از طریق صفحهاستخدام اقدام بفرمائید.


در اینستاگرامInstagram

کلمات کلیدی : درباره شرکت طراحی پرتو ، درباره شرکت طراحی سایت پرتو ، شرکت پرتو دیزاین ، شرکت PartoDesign ، شرکت پرتو ، درباره شرکت پرتو ، شرکت فناوری اطلاعاتی ،شرکت پرتو

سامانه پشتیبانی شرکت طراحی پرتو